circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Секретар міської ради Регіна Харченко відзвітувала з нагоди 100 днів роботи на посаді

12.08.2024, 17:39

text
Поділитися:

Будівництво фортифікацій для Запоріжжя, повернення офлайн освіти в школи, відкриття дитячих садочків та оснащення світлофорів акумуляторами аби за відсутністю світла вберегти водіїв від ДТП.  Зміни у будь-якій сфері життя людини починаються з неї самої. А у місті – з влади. Саме менеджмент міста – інструмент організації життя громади. Вже пройшло 100 днів з моменту призначення нової очільниці Запорізької міської ради та її команди. Перше про що секретар міської ради Регіна Харченко заявила на початку своєї пресконференціі – початок будівництва фортифікацій Запоріжжя разом із ЗОВА.


Зазначили і про зміни, що вже вдалося втілити у життя. Продовжуються і ремонти укриттів. За цей період було виділено 70 мільйонів гривень з бюджету на капітальні ремонти в 5-ти закладах охорони здоров’я. Піклуються і про майбутнє покоління. Щоб малеча та школярі мали змогу відвідувати дитячі садки та заклади середньої освіти будуються укриття.

В умовах дефіцитного бюджету міста нова команда залучила вже понад 500 млн гривень інвестицій від міжнародних партнерів для ремонту навчальних закладів, на закупівлю обладнання для державних установ та комунальних підприємств і для допомоги людям. Запоріжці та гості міста зазначають, що міжнародна співпраця необхідна, особливо в умовах повномасштабного вторгнення.

Наразі місцева влада разом із представниками ЗОВА обʼєдналися у підготовці до опалювального сезону у місті, навіть за умов можливих тотальних блекаутів взимку.

Вперше впроваджено програму розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя міста. У рамках концепції “Запорізький культурний код”, посадовці запровадили систему відзнак закладів сфери обслуговування з відповідною айдентикою “Ї”. Містяни зазначають, що таких змін Запоріжжя потребувало давно.

Вже немало зроблено, проте ще все попереду. Йде робота з під’єднання мереж, підготовки майданчиків та систем захисту когенераційних установок від ворога, на дахах будинків, шкіл та лікарень буде облаштовано сонячні панелі, відбувається налагодження забезпечення водо- і теплопостачання, навіть без централізованого електропостачання, проводитимуть заходи для забезпечення резервного живлення об’єктів критичної інфраструктури. Окрім цього, розробляється програма із ЗОВА для вшанування загиблих героїв “Герой на щиті”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: