Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На тимчасово окупованій території Запорізької області окупаційна адміністрація вимагає у місцевих фермерів здавати зерно за безцінь – повідомляє Центр національного спротиву.
Зерно всі фермери в обов’язковому порядку мають продати “державному зерновому оператору”, адже лише той має право на подальшу реалізацію зерна за межами області. Тобто, фермери здають зерно за фіксованою сумою й потім гауляйтери перепродають його за ринковою через створені прокладки.
При цьому все зерно окупанти зберігають на захоплених фермерських господарствах.
Окупанти вивозять зерно залізницею Токмак- Бердянск, де далі через порт перевозять в Тартус (Сирія). Інший шлях це вивезення до Криму до порту Севастополя й далі на вищезгаданий Тартус.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
09.06.2026, 17:03
27.05.2026, 14:16
07.06.2026, 10:42
21.05.2026, 08:35
20.05.2026, 08:03
15.05.2026, 08:32
03.06.2026, 11:45
09.06.2026, 09:06
26.05.2026, 13:49

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: