Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У міському департаменті соцзахисту кажуть, батьки можуть подати заяву та отримати кошти на путівку до санаторію. Мова про постанову №309, за якою можна отримати для 1 та 2 групи інвалідності – до 16 тисяч гривень, а для 3 – 25 тисяч на рік. Лише торік за цією програмою на реабілітацію поїхали понад 600 діток.
Наразі вже понад 500 родин подали заявки на участь. У департаменті зазначають, що всі медичні заклади міста залучені до реалізації програми. Батьки ж розповідають, що користуються цією можливістю не перший рік і відзначають результативність занять та можливість обирати центр реабілітації як у Запоріжжі, так і в інших містах України.
12.05.2026, 10:12
28.05.2026, 09:16
20.05.2026, 08:13
22.05.2026, 12:03
01.06.2026, 12:05
19.05.2026, 16:48
26.05.2026, 09:53
15.05.2026, 13:27
19.05.2026, 09:31

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: