Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі відбувся обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з мінігандболу. До змагань долучилися понад 80 учнів із п’яти шкіл Запорізької області.
В одному зі спортивних комплексів Запоріжжя школярі мали можливість відчути себе професійними спортсменами. Справжнє гандбольне поле, велике табло та гучні вболівальники – такою була атмосфера обласного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з мінігандболу. На майданчику зустрілися п’ять команд 5-6 класів, до яких входили хлопці та дівчата. Вони зіграли по колу понад 10 матчів, за результатами яких судді визначили переможця. Золото виборов ліцей «Козацький».
Учні та учениці 7-8 класів змагалися окремо. Серед дівчат перемогу здобула команда школи № 18, а серед юнаків абсолютними чемпіонами стали спортсмени гімназії № 22.
13.05.2026, 19:48
08.06.2026, 17:31
11.05.2026, 16:57
30.05.2026, 06:44
02.06.2026, 13:12
03.06.2026, 13:08
08.06.2026, 14:54
14.05.2026, 09:05
13.05.2026, 16:46

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: