Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Упродовж вівторка-середи внаслідок систематичних ворожих ударів по мирних громадах в електромережах зафіксовано 24 нові пошкодження – переважно, чисельні обриви повітряних ліній електропередачі, також зруйновано кілька електроопор. Попри складні та небезпечні умови праці, понад 90% з них вдалося усунути «по гарячих слідах», протягом буквально кількох годин. Загалом повернули світло 6,5 тисячам родин, заживлено 21 населений пункт на Оріхівщині, Вільнянщині та Новомиколаївщині.
На жаль, частина з них – понад 2,2 тисячі споживачів – наприкінці минулої доби через рашистські обстріли знову були знеструмлені. Наразі близько 1,9 тисяч вже заживлені, відновлювальні роботи тривають в режимі нон-стоп.
08.06.2026, 13:23
19.05.2026, 10:23
09.06.2026, 15:20
22.05.2026, 11:08
03.06.2026, 10:00
01.06.2026, 09:03
08.06.2026, 14:18
08.06.2026, 10:05
25.05.2026, 09:30

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: