Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вчора патрульні виявили місцевого, ловив рибу сіткою у забороненому місці — в затоці Крива Бухта (в Олександрівському районі).
До приходу патрульних порушник встиг виловити вже 32 кг риби. Збитки розрахували у 147 900 грн.
На чоловіка оформили протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та риба вилучені до рішення суду.
01.06.2026, 09:02
02.06.2026, 14:50
05.06.2026, 17:28
15.05.2026, 13:27
13.05.2026, 13:20
01.06.2026, 16:00
09.06.2026, 17:12
03.06.2026, 14:25
29.05.2026, 16:50

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: