Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Сучасний кабінет щеплень, локація для ігор та оновлені мережі. У Лівобережному центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 оновлюють приміщення за підтримки ЮНІСЕФ.
Наразі будівельні роботи виходять на фінальний етап. Частину приміщень уже готують до передачі медикам.
– На першому поверсі ми підготували приміщення до фарбування: зробили підлогу, стелю, встановили нові двері та вікна, поклали кахлі. Зараз їх затирають. До кінця тижня плануємо завершити роботи і передати два приміщення лікарні. Паралельно тривають роботи й на другому поверсі – укладаємо кахлі у санвузлах, далі буде монтаж гіпсокартону, шпаклювання і фарбування. Загалом плануємо завершити все цього місяця, – розповідає виконроб Іван Ігнатенко.
Найближчим часом такі простори зʼявляться ще на трьох локаціях міста.
19.05.2026, 11:48
27.05.2026, 18:35
21.05.2026, 18:28
08.06.2026, 08:10
25.05.2026, 08:29
18.05.2026, 10:02
26.05.2026, 10:21
09.06.2026, 08:50
01.06.2026, 11:23

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: