Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Із понад 822 заявок на участь у програмі відібрали 150 управлінців у сфері охорони здоров’я з усієї України. Серед них — представники двох медзакладів Запоріжжя.
У дводенному інтенсиві взяли участь Анна Макаренкова — заступниця медичного директора з контролю якості медичної допомоги міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, Наталія Ричкова — медична директорка міської лікарні №9, Тетяна Бугай — заступниця директора з інвестиційної діяльності та економічних питань міської лікарні №9.
Учасники працювали над темами цифровізації медичної системи, розвитку електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ), сучасних підходів до управління та покращення сервісу для пацієнтів.
Школа загартовування організована в межах флагманського партнерства UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та European Union in Ukraine «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» у співпраці з Національною агенцією ZDOROVI.
07.06.2026, 11:56
08.06.2026, 15:26
02.06.2026, 13:18
18.05.2026, 13:06
25.05.2026, 16:29
25.05.2026, 11:14
08.06.2026, 14:54
10.06.2026, 10:08
10.06.2026, 21:51

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: