circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Представники запорізьких лікарень долучилися до другого сезону Школи загартовування від НСЗУ

22.05.2026, 15:32

text
Поділитися:

Із понад 822 заявок на участь у програмі відібрали 150 управлінців у сфері охорони здоров’я з усієї України. Серед них — представники двох медзакладів Запоріжжя.

У дводенному інтенсиві взяли участь Анна Макаренкова — заступниця медичного директора з контролю якості медичної допомоги міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, Наталія Ричкова — медична директорка міської лікарні №9, Тетяна Бугай — заступниця директора з інвестиційної діяльності та економічних питань міської лікарні №9.

Учасники працювали над темами цифровізації медичної системи, розвитку електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ), сучасних підходів до управління та покращення сервісу для пацієнтів.

Школа загартовування організована в межах флагманського партнерства UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та European Union in Ukraine «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» у співпраці з Національною агенцією ZDOROVI.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: