Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Працівники КРБП «Зеленбуд» оновлюють одну з найбільших клумб у центрі Запоріжжя — біля обласної держадміністрації. На площі 90 квадратних метрів висаджують петунії, чорнобривці та лобелії.
Композиції для міських квітників у «Зеленбуді» розробляють щороку окремо для кожної локації. Для озеленення переважно обирають однорічні рослини, які добре переносять спеку та квітнуть до осені.
Загалом у травні в Запоріжжі вже висадили понад 45,5 тисяч квітів — на Алеях Бойової та Трудової слави, у скверах, парках і біля районних адміністрацій. Скоро місто прикрасять ще понад 10 тисяч рослин, а в червні в різних районах також з’являться підвісні квіткові кашпо.
20.05.2026, 12:36
08.06.2026, 11:34
13.05.2026, 17:01
27.05.2026, 09:04
04.06.2026, 09:11
08.06.2026, 15:49
06.06.2026, 08:50
03.06.2026, 15:16
08.06.2026, 16:42

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: