Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Змагання об’єднали вчителів та 40 школярів з фізичної культури з 10 шкіл Запорізького регіону.
У настільний теніс учні та учениці грали в парах та один на один. Переможця визначали за загальним заліком. У цьому виді спорту на обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» перемогу здобула команда «Ліцею економіки та інформаційних технологій».
Друге місце на змаганнях посіли спортсмени ліцею «Козацький», а третє – колегіуму «Елінт».
Загалом в обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу взяли участь 10 команд. У кожній з них було по чотири спортсмени.
27.05.2026, 16:16
22.05.2026, 21:01
19.05.2026, 09:06
13.05.2026, 13:20
06.06.2026, 08:52
28.05.2026, 09:19
28.05.2026, 17:21
14.05.2026, 09:05
07.06.2026, 10:51

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: