circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу

20.05.2026, 12:36

text
Поділитися:

Змагання об’єднали вчителів та 40 школярів з фізичної культури з 10 шкіл Запорізького регіону.

У настільний теніс учні та учениці грали в парах та один на один. Переможця визначали за загальним заліком. У цьому виді спорту на обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» перемогу здобула команда «Ліцею економіки та інформаційних технологій».

Друге місце на змаганнях посіли спортсмени ліцею «Козацький», а третє – колегіуму «Елінт».

Загалом в обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу взяли участь 10 команд. У кожній з них було по чотири спортсмени.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: