Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Попри війну заклади освіти Запорізької області продовжують створювати нові освітні практики й отримувати міжнародні відзнаки. У Запоріжжі нагородили переможців виставки «Сучасні заклади освіти – 2026», де область здобула 13 золотих і 5 срібних медалей.
Серед переможців – заклади з різних громад області, зокрема й ті, які через війну працюють дистанційно. Токмацька школа № 5 отримала одразу дві срібні медалі. Для колективу це була можливість узагальнити власний досвід і побачити, куди рухатися далі.
Загалом цього року у виставці взяли участь 497 закладів освіти та педагогів з України та кількох європейських країн. Запорізька область представила досвід у дошкільній, шкільній, позашкільній, інклюзивній, STEM-освіті та профорієнтації. Нагороди педагогічним командам, які стали призерами виставки, передала директорка Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Олена Казаннікова.
Після нагородження для педагогів провели психологічні тренінги та тематичні панелі в сучасному освітньому просторі Міського Палацу дитячої та юнацької творчості Запорізької міської ради. Освітяни говорили про STEM, англійську мову, інклюзію, цифровізацію позашкілля та трансформацію дошкільної освіти.
19.05.2026, 14:17
19.05.2026, 09:35
14.05.2026, 16:54
20.05.2026, 09:13
22.05.2026, 16:58
04.06.2026, 13:17
18.05.2026, 09:01
05.06.2026, 10:42
25.05.2026, 11:43

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: