Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Бригади «Запоріжжяобленерго» у цілодобовому режимі продовжують відновлювати електромережі після ворожих обстрілів.
Від початку тижня відновили електропостачання 13 246 родин. Повертали світло мешканцям Оріхівщини, Новомиколаївщини, Вільнянщини та м. Запоріжжя – загалом 24 населених пунктів. У тому числі нарешті вдалося заживити 79 споживачів в одній з громад Оріхівщини, які були знеструмлені ще 23 квітня.
Через удари, яких загарбники завдавали сьогодні під ранок, порушено електропостачання однієї з громад, яку тільки вчора заживили. Без світла залишились 762 домівки. Наскільки швидко вдасться їх заживити, залежить від безпекової ситуації.
03.06.2026, 08:34
22.05.2026, 08:47
22.05.2026, 10:06
25.05.2026, 08:29
12.05.2026, 14:28
18.05.2026, 09:25
03.06.2026, 15:42
13.05.2026, 11:01
13.05.2026, 12:16

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: