Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На Одещині прикордонники затримали кортеж із трьох авто, що везли дев’ятьох чоловіків до кордону з Молдовою. Серед пасажирів були жителі Запорізької та ще п’яти областей. Організатор шукав клієнтів у соцмережах і за скромні 10-12 тисяч доларів обіцяв свободу в іншій країні. Гроші чоловіки надсилали на криптогаманець після перетину межі. Втім, втеча завершилась на контрольному посту в Подільському районі. Перевізнику загрожує в’язниця, а пасажири відбулись адмінштрафами.
15.06.2026, 16:07
16.06.2026, 15:24
04.06.2026, 14:01
09.06.2026, 18:03
05.06.2026, 16:59
19.05.2026, 17:40
11.06.2026, 17:09
29.05.2026, 17:23
01.06.2026, 08:04

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: