circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З прифронтової громади евакуювали двох останніх жителів села Долинка

15.05.2026, 09:38

text
Поділитися:

74-річна Майя Дмитрівна та Григорій Іванович до останнього залишалися вдома. Тримали господарство, садили город, жили своїм селом і своєю землею. Але фронт підійшов надто близько.

Під час евакуації людей вивозили військові 154-ї бригади. Дорогою евакуаційну групу атакували ворожі дрони. Навіть медики були змушені взяти до рук зброю, щоб захистити людей та броньовану машину. Попри небезпеку людей вдалося врятувати.

Далі пенсіонерів зустріли поліцейські та доставили до Транзитного центру у Запоріжжі. Зараз Майя Дмитрівна та Григорій Іванович у безпеці. Їм надають всю необхідну допомогу – від гуманітарної підтримки до відновлення документів.

Сьогодні Транзитний центр у Запоріжжі залишається місцем, де люди після евакуації можуть отримати підтримку, увагу і допомогу у найскладніший момент.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: