Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. На майданчиках зійшлися майже 100 школярів із різних навчальних закладів області. І все тому, що переможці представлятимуть регіон на всеукраїнських змаганнях. Яу це було – далі у репортажі.
13.05.2026, 08:19
08.06.2026, 09:12
03.06.2026, 15:53
15.05.2026, 14:15
28.05.2026, 08:20
06.06.2026, 15:35
15.05.2026, 15:58
14.05.2026, 17:48
25.05.2026, 14:17

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: