Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Державною екологічною інспекцією Південного округу в селі Петро-Свистунове виявили самовільне знищення зелених насаджень без необхідних дозволів. За порушення складено адміністративний протокол, а збитки довкіллю оцінені у понад півтори тисячі гривень. В інспекції наголошують: навіть незначна незаконна вирубка шкодить природі і є порушенням закону.
03.06.2026, 14:25
11.06.2026, 09:27
25.05.2026, 09:30
10.06.2026, 12:05
14.05.2026, 10:08
27.05.2026, 08:02
03.06.2026, 16:34
20.05.2026, 09:13
10.06.2026, 13:13

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: