Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Щороку 14 грудня в Україні ,зокрема, вшановують учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Саме у цей день було завершено будівництво першого захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком станції. У річницю катастрофи в Запоріжжі вшанували тих, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє. Та відзначили нагородами ліквідаторів і волонтерів, які ходять з нами одними вулицями.
03.06.2026, 16:34
01.06.2026, 08:04
11.06.2026, 14:51
28.05.2026, 13:05
26.05.2026, 17:41
01.06.2026, 09:03
25.05.2026, 11:08
18.05.2026, 11:21
19.05.2026, 11:48

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: