Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Рідні запорізьких військовополонених і зниклих безвісти бійців вийшли на черговий захід “Не мовчи, полон вбиває” – без плакатів і прапорів. Це вже 5-та “мовчазна” акція у Запоріжжі.
Через тривалі повітряні тривоги родичі не влаштовують масштабних громадських заходів. Збираються невеликими групами, аби обмінятися новинами й з надією отримати будь-яку звістку про своїх близьких. А також нагадати суспільству про те, що в російських катівнях і дотепер утримуються тисячІ українських героїв. Вже три роки поспіль запоріжці організовують громадські заходи на підтримку українських військовополонених.
Кажуть, наразі тільки бійців полку “Азов” у російській неволі близько 700. І доки останній ув’язнений не буде звільнений, безстрокова акція “Не мовчи, полон вбиває” триватиме.
26.05.2026, 10:35
08.06.2026, 15:49
08.06.2026, 12:33
22.05.2026, 09:04
10.06.2026, 12:05
20.05.2026, 12:36
19.05.2026, 17:37
21.05.2026, 10:36
10.06.2026, 13:25

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: