Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Камери вже працюють та охоплюють основні локації парку. Над проєктом Хортицька районна адміністрація спільно з КП «Центр управління інформаційними технологіями» працювали тривалий час, адже йшлося не просто про техніку, а про реальний механізм протидії вандалізму та збереження майна громади.
Система відеоспостереження інтегрована у міську мережу безпеки та взаємодіє з підрозділами Національної поліції. Камери мають сучасні функції аналітики з можливістю ідентифікації осіб, що значно підвищує ефективність реагування на правопорушення.
Відтепер кожен випадок пошкодження майна, навмисного псування елементів благоустрою чи порушення громадського порядку буде зафіксовано.
15.05.2026, 09:49
18.05.2026, 17:43
20.05.2026, 09:21
22.05.2026, 21:07
10.06.2026, 13:25
19.05.2026, 10:08
03.06.2026, 10:00
22.05.2026, 08:53
03.06.2026, 15:42

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: