Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Комунальники з КП “Титан” видаляють старі пні, згрібають опале листя, обрізають дерева та подрібнюють гілки. Усе це виконують в рамках осінньо-зимового прибирання, щоб парк залишався безпечним і доглянутим для відвідувачів. Працівники кажуть, що найбільше часу забирає саме листя — його збирають і вивозять на полігон. Оскільки територія парку велика, роботи триватимуть орієнтовно до середини весни.
08.06.2026, 18:22
14.05.2026, 17:07
11.06.2026, 17:09
08.06.2026, 13:23
21.05.2026, 18:53
15.05.2026, 14:07
26.05.2026, 10:21
11.06.2026, 14:18
01.06.2026, 12:07

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: