Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У парку Героїв Національної гвардії України в Хортицькому районі нові інклюзивні та спортивні майданчики вже постраждали від рук вандалів. Поламані дошки, пошкоджені огорожі, написи на лавках та гойдалках.
Разом із Національною поліцією Хортицькій райадміністрації вдалось встановити особи окремих порушників, деякі з них – неповнолітні. З батьками цих дітей проводили розмови. В майбутньому контроль планують лише посилити – в парку встановлять камери. Якщо ви стали свідками вандалізму, повідомляйте у поліцію або на 15-80, – закликають в райадміністрації.
29.05.2026, 16:54
25.05.2026, 13:11
08.06.2026, 15:26
22.05.2026, 08:46
15.05.2026, 09:49
12.05.2026, 12:57
09.06.2026, 09:55
15.05.2026, 14:02
08.06.2026, 08:06

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: