Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вночі 14 лютого о 00:42 надійшло повідомлення про розгерметизацію ємності зі скрапленим газом на одній із заправок міста.
На місці встановили, що газ витікає з наземного резервуару. Розрахунок радіаційного, хімічного та біологічного захисту встановив гумово-пневматичний клин та за допомогою армованої клейкої стрічки мінімізував витік.
Крім того, надзвичайники огородили небезпечну зону та обмежили доступ сторонніх осіб до об’єкта. Питання щодо подальшої ліквідації наслідків аварії наразі вирішується спільно з керівництвом АЗС.
28.05.2026, 08:24
21.05.2026, 18:49
08.06.2026, 09:12
10.06.2026, 09:37
25.05.2026, 08:16
12.06.2026, 10:33
05.06.2026, 11:44
29.05.2026, 17:23
27.05.2026, 12:17

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: