Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Протягом п’ятниці-вихідних запорізькі енергетики відновили електропостачання 14 тисяч споживачів, що знеструмлювалися через бойові дії.
В п’ятницю близько 23:00 завершили роботи з підключення понад 8 тисяч запоріжців, чиє енергопостачання було перервано того ранку внаслідок ворожих обстрілів. Цими вихідними – заживили ще близько 6 тисяч родин у Запорізькому та Пологівському района.
На жаль, збільшилася кількість абонентів, що знеструмлені вже кілька діб. Наразі йдеться вже про 12 тисяч споживачів, знеструмлених тривалий час – понад кілька діб. Втім, незабаром ця цифра має зменшитися – енергетики опрацьовують альтернативну схему живлення – від іншого джерела, на більш безпечній для роботи території – для 3 тисяч родин.
Також протягом 20-22 лютого “Запоріжжяобленерго” заживило 3,2 тисячі споживачів, що погашалися з технологічних причин.
21.05.2026, 13:22
19.05.2026, 16:48
19.05.2026, 17:40
08.06.2026, 16:33
04.06.2026, 13:17
15.05.2026, 13:27
05.06.2026, 08:47
10.06.2026, 13:25
04.06.2026, 09:01

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: