Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Для водіїв муніципального транспорту будуть проводити тренінги по безбар’єрності. Про це стало відомо під час засідання профільної ради при міському голові. Зокрема, активістка Маріанна Смбатян зауважила, що люди, які пересуваються на кріслах колісних, не завжди можуть скористатися муніципальним транспортом, адже водії часто повідомляють про несправність пандуса. За її словами, водії мають отримати чіткі інструкції щодо допомоги пасажирам з інвалідністю, а також розуміти власну відповідальність у разі відмови в перевезенні.
13.05.2026, 19:45
14.05.2026, 17:07
14.05.2026, 11:09
08.06.2026, 17:24
02.06.2026, 14:28
12.05.2026, 14:41
03.06.2026, 14:02
28.05.2026, 08:24
08.06.2026, 17:49

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: