Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо колишнього посадовця ГУ ДСНС у Запорізькій області, якого вже судять за розкрадання відомчого пального та незаконне збагачення. Цього разу йдеться про новий епізод – зловживання під час закупівлі рятувальної техніки за бюджетні кошти. Обвинувальний акт направлено до суду.
Слідство встановило, що колишній начальник аварійно-рятувального загону обласного управління ДСНС, перебуваючи на посаді, організував закупівлю рятувальної техніки у заздалегідь визначеного ним підприємця. Для цього він доручив підлеглим підготувати документи під конкретного постачальника, а згодом особисто підписав договори за завищеними цінами.
Йдеться про закупівлю двох аварійно-рятувальних машин САРМ-Л на базі автомобілів Ford Ranger та Mitsubishi L200. За даними слідства, на початку повномасштабного вторгнення ДСНС переплатило за ці автомобілі майже 3 млн гривень.
Більш того, сумнівним виявився і сам факт доцільності цієї закупівлі. Адже кілька років машини майже не використовувались за призначенням.
Колишньому посадовцю інкримінують зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки.
Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.
Нагадаємо, що за матеріалами ДБР колишнього начальника аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС в Запорізькій області вже судять за розкрадання відомчого пального та незаконне збагачення.
15.05.2026, 14:53
03.06.2026, 11:45
19.05.2026, 11:27
15.05.2026, 13:44
04.06.2026, 10:25
13.05.2026, 19:46
20.05.2026, 12:36
22.05.2026, 10:06
08.06.2026, 12:33

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: