Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вибито вікна, пошкоджено балкони та покрівлю. До ліквідації наслідків залучили КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, поліцію, спеціалістів районної адміністрації та департаменту соціального захисту населення.
Першочергові роботи виконані. Комунальники закрили вікна OSB-листами у 12 багатоквартирних будинках. Далі працюватимуть за зверненнями мешканців до контакт-центру 15-80.
05.06.2026, 09:30
14.05.2026, 17:10
13.05.2026, 15:49
03.06.2026, 15:24
13.05.2026, 15:55
27.05.2026, 11:06
21.05.2026, 10:19
14.05.2026, 17:12
05.06.2026, 10:01

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: