Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Минулої доби енергетики відновили електропостачання понад 18,2 тисячі споживачів. Більше половини з них – 9,7 тисяч – були знеструмлені внаслідок обстрілів. Це мешканці Оріхівщини, Новомиколаївщини та кількох прилеглих до обласного центру громад. Решта вимикались через технологічні порушення, значну частину з яких спричинили несприятливі погодні умови.
Під ранок ворожі БПЛА вчергове атакували Запоріжжя, пошкоджень зазнало й електрообладнання. 41 тис абонентів були знеструмлені. Більша частина з них – близько 35 тисяч – наразі знову з електропостачанням.
Енергетики одразу приступили до ліквідаціїї наслідків. Роботи тривають.
26.05.2026, 16:33
25.05.2026, 16:37
02.06.2026, 17:10
26.05.2026, 13:34
26.05.2026, 10:45
10.06.2026, 11:56
15.05.2026, 14:02
29.05.2026, 07:12
19.05.2026, 09:11

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: