circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

48-річна жителька Запоріжжя налагодила збут канабісу, а згодом створила організовану групу

08.05.2026, 14:39

text
Поділитися:

До протиправної діяльності залучила місцевого мешканця та колишнього чоловіка, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження у зв’язку з проходженням ним військової служби: повідомила виконавцям про злочинний план та запропонувала систематично займатися незаконним обігом наркотичних засобів.

Упродовж кількох місяців злочинне угрупування продавало канабіс наркозалежним особам в одному з приватних будинків. Правоохоронці вилучили під час обшуків понад 448 г канабісу, розфасованого у 258 зіп-пакетів.

Організаторку засуджено до 10 років позбавлення волі, виконавця – до 9 років ув’язнення. Обом також призначено додаткове покарання у виді конфіскації всього майна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: