Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Окупанти вдарили по Запоріжжю “іскандером”. Ракета була нашпигована касетними зарядами. Вони не розірвались і впали в Шевченківському районі, поблизу житлових будинків.
Увага! Ці касетні снаряди можуть здетонувати в будь який момент. Їх не можна чіпати в жодному разі. Всередині касет сотні металевих осколків, які при вибуху можуть пробити навіть бетон.
Мешканців будинків поблизу планується евакуювати, щоб сапери могли провести знешкодження снаряду.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
22.05.2026, 13:33
18.05.2026, 17:41
22.05.2026, 10:23
27.05.2026, 10:07
19.05.2026, 17:51
11.05.2026, 13:09
22.05.2026, 10:06
20.05.2026, 08:52
20.05.2026, 08:48

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: