Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Мати добру поставу та поліпшити стан суглобів. В одному з медично-оздоровчих центрів Запоріжжя для літніх людей організували заняття з йоги. Займалися дві групи. Загалом двадцять жінок. Заняття безплатне.
Також в рамках занять для відвідувачів провели, зокрема, й кінезіотерапію. Усе задля того, аби відновити природній рух суглобів. Заняття організували в рамках міської програми “Турбота поруч”.
Тривалість одного заняття сорок хвилин. Також у кожного була можливість зміряти тиск. Організатори кажуть, для літній людей ще організують заходи, наприклад, з подолання стресу, арттерапії та чайної церемонії.
09.06.2026, 13:04
19.05.2026, 11:48
03.06.2026, 10:00
11.05.2026, 08:36
13.05.2026, 19:46
27.05.2026, 13:16
19.05.2026, 09:31
25.05.2026, 16:56
18.05.2026, 17:25

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: