Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Підготовка до зими і стабільне її проходження — один з ключових 12 пріоритетів Уряду. У Запоріжжі відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу щодо підготовки до опалювального сезону 2025/26. В ньому взяли участь премʼєр-міністерка Юлія Свириденко, віце-прем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба та міністерка енергетики України Світлана Гринчук.
Стан готовності інфраструктури до опалювального сезону по основних секторах — понад 80%. Основні задачі — безпека енергообʼєктів, швидке відновлення потужностей, як планове, так і після обстрілів, підготовка запасів пального, ремонт газотранспортної системи, вирішення питання боргів за енергоресурси, посилення самодостатності наших громад.
На місці оглянули будівництво захисних споруд у Запоріжжі на різних обʼєктах. На думку урядовців, потрібні усі можливі форми інженерного захисту і — бетонні укриття, біг-беги, габіони, антидронові сітки та інші засоби.
Рішенням Кабміну дозволили спрямовувати додаткову дотацію місцевим бюджетам не лише на облаштування укриттів, відновлення пошкоджених об’єктів на деокупованих і постраждалих територіях, а й на захист об’єктів критичної інфраструктури. Окремо пропрацьовують захист енергообʼєктів системами ППО та РЕБ спільно з Генштабом.
01.06.2026, 09:02
04.06.2026, 12:32
18.05.2026, 08:52
04.06.2026, 09:11
01.06.2026, 17:34
08.06.2026, 15:26
07.06.2026, 11:56
18.05.2026, 09:01
28.05.2026, 17:10

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: