circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Засідання Антикризового енергетичного штабу у Запоріжжі

12.09.2025, 09:10

text
Поділитися:

Підготовка до зими і стабільне її проходження — один з ключових 12 пріоритетів Уряду. У Запоріжжі відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу щодо підготовки до опалювального сезону 2025/26. В ньому взяли участь премʼєр-міністерка Юлія Свириденко, віце-прем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба та  міністерка енергетики України Світлана Гринчук.

Стан готовності інфраструктури до опалювального сезону по основних секторах — понад 80%. Основні задачі — безпека енергообʼєктів, швидке відновлення потужностей, як планове, так і після обстрілів, підготовка запасів пального, ремонт газотранспортної системи, вирішення питання боргів за енергоресурси,  посилення самодостатності наших громад.

На місці оглянули будівництво захисних споруд у Запоріжжі на різних обʼєктах. На думку урядовців, потрібні усі можливі форми інженерного захисту і — бетонні укриття, біг-беги, габіони, антидронові сітки та інші засоби.

Рішенням Кабміну дозволили спрямовувати додаткову дотацію місцевим бюджетам не лише на облаштування укриттів, відновлення пошкоджених об’єктів на деокупованих і постраждалих територіях, а й на захист об’єктів критичної інфраструктури. Окремо пропрацьовують захист енергообʼєктів системами ППО та РЕБ спільно з Генштабом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: