Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Відповідальний, впевнений в собі та сумлінно виконує свою роботу – так про свого колегу Михайла Куріпка кажуть працівники комунального підприємства “Водоканал”. Він захищав Україну від окупантів, нині ж за станом здоров’я знову повернувся працювати на рідне підприємство. Історія ветерана – у нашому матеріалі.
Михайло Куріпко за професією інженер-механік автомобілетракторобудування. Свого часу він працював на автомобілебудівному заводі єдиним електромобільником. А потім у 1998 прийшов працювати на “Водоканал”. За 25 років роботи у комунальній сфері пан Михайло пройшов тривалий шлях до керівної посади.
“Був в “Водоканалі”, механік, інженер, потім прийшов в 3 цех. Так склалося, що батько вмер, а я бджоляр, мені треба було більш вільного часу і я прийшов сюди слюсарем. Потім став майстром аварійної служби, а після майстра став начальником дільниці №1, цеху №3, зараз виконую обов’язки заступника начальника цеху,” – згадує начальник дільниці №1 цеху №3 КП “Водоканал” Михайло Куріпко.
Михайло був в АТО, зокрема пройшов Іловайськ. Воював у складі легендарної Запорізької 55 окремої артбригади. Потім повернувся на роботу до рідного підприємства. А з початком повномасштабного вторгнення знову став на захист України.
“Для мене було важко по полю проїхати, по соняху, якщо сонях цвіте, старалися по дорогах їздити, люди вкладалися, труд, ми цінували труд інших, ми ж не кацапи, це кацапи убивають все та знищують все,” – згадує він.
Але цьогоріч за станом здоров’я Михайло був звільнений в запас і повернувся працювати на рідне підприємство.
“Водоканал – молодець, вони мене постійно підтримували, протягом АТО, і війни, вони підтримували мене постійно, зараз прийшов, до мене віднеслися з повагою.”
Колеги про Михайла кажуть, він відповідальний, впевнений в собі та сумлінно виконує свою роботу. З нагоди державного свята Дня Незалежності, що днями відзначалося, Михайло отримав державну нагороду.
“Коли прийшов запит, хто в нас є відповідальний, гарний працівник, ще й воював в ЗСУ, – ділиться начальник управління з експлуатації КП “Водоканал” Руслан Бука, – в мене навіть не було ніяких сумнівів, я одразу надав його кандидатуру на цю нагороду.”
Медаль “За працю і звитягу” Михайлу Куріпку в столиці особисто вручав Президент України Володимир Зеленський.
Михайло очікує, як і всі українці, на нашу найшвидшу перемогу. Найбільше бажання цього чоловіка, щоб його поранені побратими одужали і стали на ноги. А ще Михайло додає, мріє в майбутньому відновити свою пасіку.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
26.05.2026, 09:22
25.05.2026, 16:28
08.06.2026, 11:21
21.05.2026, 13:05
03.06.2026, 09:12
18.05.2026, 17:37
22.05.2026, 08:47
05.06.2026, 08:47
05.06.2026, 09:06

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: