Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Щорічно у третю неділю березня Україна відзначає День працівників ЖКГ та побутового обслуговування. З початку великої війни наші комунальники пліч-о-пліч працюють з усіма екстреними службами та допомагають усувати наслідки ракетних ударів. Також розбирають завали, закривають вибиті вікна та відновлюють пошкоджені комінукації. З нагоди професійного свята у працівників житлово-комунального господарства привітали у міській раді.
За важливу, а нині й небезпечну та складну роботу міська влада нагородила відзнаками та подяками понад двадцять комунальників «Водоканалу», «Міських теплових мереж» та “Запоріжремсервісу”. Серед нагороджених – машиністи, слюсарі, теслярі, сантехніки та інші спеціалісти. Почесну грамоту з нагоди ювілею підприємства отримав колектив “Експлуатаційного лінійного управління автомобільних шляхів».
“Одержала нагороду з приводу 50-річчя нашого підприємства, – каже заступниця начальника КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Тетяна Шинкевич. – Наше підприємство працює у Запоріжжі вже 50 років. Зараз, зрозуміло, в нас є й інші задачі, коли ми прибираємо на завалах… Дуже хотілося б, щоб такого більше не було, але ми всі – одна команда.”
“Кожний з вас, – сказав заступник міського голови Віктор Гординський, – з дуже великою відповідальністю підійшов до того завдання, яке перед нами стало. Саме завдяки вами і вночі, і вдень ми робимо разом цю роботу. І якщо б не ви, то мабуть, Запоріжжя вже не було б таким, яке воно є сьогодні. Тому всіх зі святом, професійним святом. Тільки вперед і тільки разом.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
04.06.2026, 09:11
08.06.2026, 11:34
21.05.2026, 08:35
01.06.2026, 13:10
08.06.2026, 08:10
12.06.2026, 16:26
26.05.2026, 09:22
02.06.2026, 10:23
27.05.2026, 14:05

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: