Запорізький гандбольний клуб пройшов до півфіналу Кубка України

10.05.2018, 15:52

text
Поділитися:

Запорізький гандбольний клуб “ZTR” пройшов до півфіналу Кубка України. Для цього підопічним Віталія Ната довелось залишити позаду себе ще один місцевий клуб – “ЗТР-Буревісник”. У першому матчі віце-чемпіони країни обіграли команду В’ячеслава Дідушенка із рахунком 34:22.

Запорізьке кубкове дербі стартувало неквапливими позиційними атаками. Однак, протягом двох хвилин, жодна з них не завершилась результативно. Ланцюжок невдалих нападів розірвав
Максим Карамишев на третій хвилині, вивівши “ZTR” уперед. За кілька миттєвостей він знов опинився в центрі уваги через фол, який призвів до пенальті у ворота його команди. Вирок пішов виконувати Олексій Щербак та зрівняв рахунок. Ще не раз Олексієві вдалось порадувати тренера та своїх вболівальників потужними кидками. Таке бажання перемагати, усвідомлюючи відставання в класі, порадувало не тільки тренера “Буревісника”, а й наставника віце-чемпіонів України.

А от сьома хвилина зустрічі для “Буревісника” стала початком кінця. Оборона господарів перетворилась на залізну стіну. Відбираючи м’яч на своїй половині арени, ZTRівці створили кілька стрімких атак та відірвались у рахунку. 15:11 на користь підопічних Віталія Ната – такий результат першого тайму.

Все, що залишалось гандболістам “Буревісника”, – демонструвати самовідданість. Адже це їх шанс у майбутньому перейти до складу ZTR. Якщо хід подій у другому таймі молодим спортсменам переломити не вдалось, то додати чергові бали в скарбничку індивідуальної репутації цілком вийшло.

Щодо “ZTR” – цей матч колектив розглядав як тренувальний до гри з “Мотором” у національній першості. Підготовка до головного дербі в сезоні наразі дійсно важлива. Протягом тривалого часу, “ZTR” тренується не в своєму оптимальному складі. Травми спіткали таких гравців як Андрій Акіменко, Антон Деревянкін та Денис Ісанчук.

Кінцевий рахунок матчу з “Буревісником” – 33:24 – «ZTR” перемагає та виходить до півфіналу Кубка України. Щодо дербі з “Мотором” – воно відбудеться цієї суботи в спорткомплексі “ЗАБ”. Початок гри о 17:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.