Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Києві відбувся чемпіонат України з веслування академічного серед молоді до 23 років. У ньому взяли участь і спортсмени Запорізької області та вибороли вісім нагород.
Кращі веслувальники країни змагалися у вісімках, четвірках, двійках та в особистому заліку. Тріумфатором змагань став 19-річний спортсмен із Запорізької області – вихованець ДЮСШ “Україна“ Максим Тіщенко.
Вихованці ДЮСШ “Локомотив“ також здобули перемоги на чемпіонаті. Зокрема, треті місця посіли Владислав Гончар та Артем Куртов в класі “двійка розпашна“, а також Владислав Пасічний – у “четвірці парній“.
30.05.2026, 06:44
22.05.2026, 15:28
02.06.2026, 17:09
27.05.2026, 07:13
13.05.2026, 16:13
09.06.2026, 17:12
25.05.2026, 10:56
22.05.2026, 08:46
14.05.2026, 13:37

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: