Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Запорізькі школи, укриття яких відповідає всім належним вимогам, планують запровадити для своїх учнів з 1 вересня навчання за змішаною формою. Дозвіл вивести дітей на такий формат серед решти має і Запорізька гімназія №19.
У гімназії №19 навчається 439 дітей. З них сьогодні в місті перебуває 384 учні. Решта – за межами Запоріжжя чи країни. У грудні поточного року укриття гімназії було капітально відремонтоване. Тому організувати освітній процес за змішаною формою буде нескладно, – кажуть в адміністрації закладу. Тим більше, що на початку літа гімназія вже мала досить позитивний досвід навчання в укритті, коли діти приходили надолужити освітні прогалини .
Укриття поділене на 5 локацій, що дозволяє одночасно прийняти п’ять класів. Працювати тут будуть в дві зміни. Перша — початкова школа, друга зміна — середня школа. В разі, якщо тривога буде тривати кілька годин, всі учні й вчителі перебуватимуть в укритті. Навіть для батьків є окреме приміщення.
Наразі в закладі чекають на установку акустичних штор. Це дозволить розділити цей довгий зал укриття і тоді працювати буде набагато зручніше.
21.05.2026, 08:18
03.06.2026, 08:37
11.06.2026, 12:43
25.05.2026, 11:08
30.05.2026, 06:44
18.05.2026, 16:49
19.05.2026, 09:31
03.06.2026, 15:16
12.06.2026, 16:35

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: