Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Запорізькі школи переходять на дистанційне навчання – таке рішення прийли на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС.
У місті продовжується стрімке зростання кількості хворих на коронавірус. Тому вирішили вдатися до таких заходів.
Керівникам навчальних закладів порекомендували організувати процес навчання для учнів 5 – 11-х класів дистанційно. Впровадити дистанційну форму також рекомендують у закладах позашкільної освіти.
Для учнів 1 – 4-х класів рекомендовано продовжити очний процес навчання з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Перейдуть на дистанційну форму навчання вже починаючи з цього понеділка, 7 лютого.
Для контролю за дотриманням протиепідемічних вимог у Запоріжжі продовжуватимуться перевірки громадського транспорту, закладів торгівлі, обслуговування тощо. У перевірках братимуть участь правоохоронці, працівники органів місцевого самоврядування, представники інших профільних служб.
07.06.2026, 10:42
07.06.2026, 11:57
11.06.2026, 17:15
25.05.2026, 11:14
03.06.2026, 10:00
02.06.2026, 17:06
03.06.2026, 13:21
20.05.2026, 08:48
19.05.2026, 16:08

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: