Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В районах міста стартував покіс трави. Роботи здійснюють працівники “Зеленбуду”. Зокрема, прибирають рослинність вздовж доріг. Працювали і на Набережній магістралі.
З самого ранку на Набережній магістралі в повітрі стоїть насичений запах свіжоскошеної трави. Працівники “Зеленбуду” за допомогою мотокіс видаляють зайве. Кажуть, на цьому місці трава вже сягала у висоту 15-20 сантиметрів. Після покосу покров не перевищуватиме 5 см. Косарі розповідають, найбільша проблема, що подекуди мотокосами натрапляють на сміття. Зокрема, і на пляшки. Це може призвести до пошкодження інструмента і травмування.
“Трапляється сміття, пляшки, – каже працівник КП “Зеленбуд” Михайло. – Це дуже неприємний момент. Хотілося б, щоб такого не було. Щоб люди викидали пляшки та сміття в урни. Нам буде значно легше від цього. Волосінню розбивається пляшка, уламки летять вбоки. Діти гуляють і може хтось наступити.”
“Зеленбудівці” косять рослинність вздовж доріг, а також на розподільчих смугах проїжджої частини. Фахівці зауважують, нинішня погода не дуже сприяє покосу. Трава росте, як на дріжджах. Головне – встигнути скосити її до того, як вона заколоситься. Покіс трави триває в різних районах, його здійснюватимуть за необхідністю аж до осені.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
15.06.2026, 11:04
03.06.2026, 08:37
28.05.2026, 13:33
01.06.2026, 12:07
25.05.2026, 09:30
16.06.2026, 11:09
28.05.2026, 16:09
10.06.2026, 08:02
05.06.2026, 08:47

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: