Запорізькі гандболісти взяли участь у різдвяному турнірі

21.01.2022, 11:43

text
Поділитися:

Поєдинки відбувалися серед чоловічих команд. Змагання стали неабиякою перевіркою перед чемпіонатом України серед команд Вищої Ліги. За квиток на національну першість боролися 4 команди.

Саме поєдинок вихованців ДЮСШ імені Лагутіна та ДЮСШ №3 став завершальним етапом різдвяного турніру. Початок гри був рівним. Однак уже на шістнадцятій хвилині підопічні Олега Рагозіна  вирвалися вперед — 11:9. Ще кілька хвилин — і вони встановили перевагу в 5 м’ячів. Вихованці ДЮСШ №3 показали жагу до перемоги, але не змогли суттєво наздогнати опонентів. Під завісу першого тайму лідирували спортсмени від ДЮСШ імені Лагутіна — 17:14.

Гравець ДЮСШ №3 Олександр Близнюк ділиться: «Команда гарно відіграла, що у захисті, що в атаці. Боролися, добре налаштовувалися перед грою. У «стяжку» грали здебільшого. Так, на кутового зіграли».

У другому таймі емоції вирували не на жарт. Перший гол — за підопічними Олега Рагозіна. Вони відчули смак гри і з упевненістю продовжили лідирувати. Опоненти намагалися атакувати їх ворота, але в більшості випадків це не приносило успіху. У другій тридцятихвилинці підопічні Миколи Крохмаля закинули 13 м’ячів. Однак результат опонентів був кращим – 22 голи. Поєдинок завершився перемогою ДЮСШ імені Лагутіна – 39:27.

Гравець ОДЮСШ ім. Лагутіна Микола Сапун каже: «Ми здебільшого індивідуально граємо. Ми багато комбінацій робили, усі відпрацьовували. Через те, що ми доросліші, ми потужніші і досвідченіші».

Перші дні турніру гравці ДЮСШ імені Лагутіна пройшли без жодної поразки. Фінальним кроком до «золота» чемпіонату стала перемога ДЮСШ №3 допомогла їм вибороти золото турніру. На це вони і розраховували, зізнаються самі гандболісти.

Як зазначив гравець ОДЮСШ імені Лагутіна Микола Сапун, їх команда зустрінеться із хмельничанами. У Вищій Лізі вони є лідерами, тому на запоріжців чекає серйозне випробування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.