Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір із дзюдо пам’яті міського голови О.М. Бабаєва.
У змаганнях взяли участь понад 240 спортсменів із різних регіонів України.
Запоріжжя представили вихованки міської ДЮСШ «Кристал» – і одразу дві з них піднялися на п’єдестал пошани:
Діана Туз – чемпіонський титул і золота медаль;
Єлізавета Божко – почесне друге місце та срібна нагорода.
04.06.2026, 14:01
25.05.2026, 08:20
08.06.2026, 11:34
27.05.2026, 09:04
20.05.2026, 17:14
21.05.2026, 08:34
26.05.2026, 15:14
25.05.2026, 16:28
01.06.2026, 09:10

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: