circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька гімназія №33 розпочне рік у змішаному форматі

20.08.2024, 16:33

text
Поділитися:

Торік заняття у 33 гімназії проходили дистанційно, але вже з вересня учні зможуть відвідувати заклад. Уроки проходитимуть за ротаційною формою: день через день у дві зміни, по 4 уроки. Тобто кожен клас протягом тижня буде 2-3 рази відвідувати освітній заклад. 


 

Перед початком нового навчального року у червні в тестовому режимі провели кілька занять. В гімназії кажуть, вийти у змішаний формат готові: укриття повністю облаштоване, а його ремонт завершили в минулому році.

“У нас збудовано укриття найпростіше, – розповіла директорка Запорізької гімназії №33 Лариса Булат. – Воно повністю облаштоване з санітарними засобами, інструментами, проведено воду, вентиляцію, мобільний зв’язок. Тобто укриття повністю готове до прийняття дітей на змішаний режим навчання, і ми маємо дозвіл від Ради оборони Запорізької області.”

“Навчання повністю буде починатись в укритті і закінчуватись в укритті, – додала заступниця директора Запорізької гімназії №33 Наталія Качуровська. – Ми протягом того року зробили всі пам’ятки для вчителів, батьків, дітей, як себе вести під час тривоги. І червень показав, що учні і батьки готові, що якщо почалась тривога – знають, де вони залишаються, з ким вони залишаються, і коли батьки їх можуть забрати, якщо є така потреба.”

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: