Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Торік заняття у 33 гімназії проходили дистанційно, але вже з вересня учні зможуть відвідувати заклад. Уроки проходитимуть за ротаційною формою: день через день у дві зміни, по 4 уроки. Тобто кожен клас протягом тижня буде 2-3 рази відвідувати освітній заклад.
Перед початком нового навчального року у червні в тестовому режимі провели кілька занять. В гімназії кажуть, вийти у змішаний формат готові: укриття повністю облаштоване, а його ремонт завершили в минулому році.
“У нас збудовано укриття найпростіше, – розповіла директорка Запорізької гімназії №33 Лариса Булат. – Воно повністю облаштоване з санітарними засобами, інструментами, проведено воду, вентиляцію, мобільний зв’язок. Тобто укриття повністю готове до прийняття дітей на змішаний режим навчання, і ми маємо дозвіл від Ради оборони Запорізької області.”
“Навчання повністю буде починатись в укритті і закінчуватись в укритті, – додала заступниця директора Запорізької гімназії №33 Наталія Качуровська. – Ми протягом того року зробили всі пам’ятки для вчителів, батьків, дітей, як себе вести під час тривоги. І червень показав, що учні і батьки готові, що якщо почалась тривога – знають, де вони залишаються, з ким вони залишаються, і коли батьки їх можуть забрати, якщо є така потреба.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
16.06.2026, 09:29
02.06.2026, 17:31
05.06.2026, 15:06
21.05.2026, 08:16
16.06.2026, 17:56
21.05.2026, 08:18
17.06.2026, 12:15
05.06.2026, 10:01
28.05.2026, 08:24

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: