Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вчора “Запоріжжяобленерго” підключило до низки ТП, знеструмлених після ворожої атаки на Запоріжжя, генератори. Поки тривають роботи – забезпечили тимчасове живлення 2,4 тисяч родин, які ще залишаються знеструмленими, від 4 генераторів, наданих ДСНС та КП “Водоканал”, за сприяння Запорізької ОВА та міської влади. Вчора ввечері цим займалися дві додатково залучені бригади.
На жаль, потужність цих генераторів має межу, тож забезпечити електроенергією всіх можливо виключно за умови ощадливого енергоспоживання.
Наразі енергетики працюють над відновленням повноцінної схеми живлення. Якщо безпекова ситуація в місті буде стабільною, до вечора роботи обіцяють завершити.
13.05.2026, 12:09
01.06.2026, 09:03
14.05.2026, 14:59
20.05.2026, 17:31
12.05.2026, 12:57
20.05.2026, 09:13
05.06.2026, 10:01
21.05.2026, 18:34
26.05.2026, 09:04

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: