Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Життя в тилу під час війни на День Незалежності забезпечують українці різних професій. Привітали зі святом та нагородили почесними відзнаками і запоріжців. До 33 річниці Незалежності України в Запоріжжі привітали наших захисників, працівників екстрених служб та комунальних підприємств, які ,попри ворожі обстріли та повітряні тривоги, забезпечують гідне життя в тилу.
А от захисників Запорізького напрямку нагородили відзнаками президента України та Міністерства оборони. До Дня Незалежності України у Запоріжжі привітали також представників прокуратури та поліції. Висловила слова вдячності та вручила нагороди співробітникам правоохоронних органів секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Відзнаки від міськвиконкому отримали і працівники органів місцевого самоврядування. Нагородили зокрема і співробітників Служби у справах дітей, спектр обов’язків яких став в рази більший через війну.
Нагадаємо, рівно тридцять три роки тому під час референдуму 90% жителів Запорізької області підтримали Акт про незалежність нашої країни.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
https://youtu.be/hgKN4IRZA7Y?si=gGqfYQ42tiLx5sDN
20.05.2026, 17:12
03.06.2026, 13:08
09.06.2026, 08:45
19.05.2026, 15:30
12.06.2026, 16:26
15.06.2026, 10:02
04.06.2026, 09:11
29.05.2026, 13:15
11.06.2026, 11:11

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: