Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Перевищуєш швидкість — отримуєш штраф. Патрульна поліція продовжує боротись із запорізькими гонщиками. Цього разу на шумахерів полювали на острові Хортиця. Це одне з місць, де найчастіше внаслідок перевищення швидкості трапляються ДТП.
Острів Хортиця – одне з місць, де трапляється найбільше аварій саме через перевищення швидкості. З початку року притягнули до відповідальності понад 18 тисяч водіїв за перевищення швидкості. Оскільки «Трукамів» у місті лише 3, то роботи в інспекторів вистачає. Найчастіше це головні артерії міста.
Інспектори додають, з появою на дорогах «Трукамів» водії стали більш відповідальними. Загалом з початку року в Запоріжжі трапилось близько трьох тисяч аварій, з них двісті з постраждалими. На жаль, 22 людини в ДТП загинули. Патрульні вкотре нагадують водіям, що слід дотримуватись швидкісного режиму в межах міста та не наражати себе на штраф, а інших на небезпеку. Та додають, що за перевищення понад 70-ть км/год і вище може загрожувати штраф від 340 до 1700 гривень.
12.05.2026, 11:39
29.05.2026, 16:54
19.05.2026, 09:35
03.06.2026, 10:43
29.05.2026, 17:13
05.06.2026, 10:42
03.06.2026, 16:27
06.06.2026, 08:52
14.05.2026, 12:05

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: