circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З нагоди Дня працівників освіти у Запоріжжі привітали шкільних вчителів-ветеранів

02.10.2023, 20:42

text
Поділитися:

Захід ініціював департамент освіти міської ради спільно з громадськими діячами та шкільними колективами. Про святкування у двох міських школах – у матеріалі.


 

Марія Василівна Середа пропрацювала на педагогічній ниві 58 років. Половину із них – завідувачкою Запорізького дошкільного закладу, останні 20 років – у початковій ланці однієї з міських шкіл. Вже виховує онуків та правнуків, але й зараз намагається допомогти порадою та поділитись досвідом зі своїми молодими колегами.

“Ні один день не пошкодувала, що я працюю в дошкільному закладі, – ділиться вихователька дошкільного закладу Марія Середа, – що віддаю своє тепло дітям. Наскільки я любила свою працю. Чесно кажучи, не хотілося йти, настільки було жалко, й настільки я любила дітей.”

25 років викладала математику й фізику у школі “Логос” Олена Геннадіївна Єлесіна. Й нині залишається у строю.

“Професія педагога у цей період дуже важка, – впевнена вчителька математики й фізики Олена Єлесіна, – бо треба поєднувати синхронне й асинхронне викладання предметів, дбати про свою безпеку, безпеку учнів. Але ми незламні, й будемо завжди працювати на благо нашої держави.”

У багатотисячній родині освітян Запоріжжя — 744 ветерани. Їх запросили до укриттів, облаштованих цьогоріч у міських школах, аби подякувати за те, що виховали справжніх патріотів України, які нині боронять її від ворога, а також за активну громадянську позицію у час випробувань – волонтерську діяльність та допомогу українській армії.

“Хочу подякувати кожному з вас за те, що ви маєте натхнення допомагати, – привітав ветеранів в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. – Знаю, на якій мізерній пенсії ви живете, але все рівно допомагаєте, допомагаєте нашим військовим, хтось сітки плете, хтось носки. Знаю, тому що про це говорять у ваших організаціях, і дуже вдячний вам за це.”

Волонтери передали вчителям продуктові набори.

“Булгур, кус-кус, олія соняшникова, – розповів голова ГО “Белуга UA” Олександр Белюга, – борошно, цукор, консерви м’ясні, рибні, фруктові, печиво, кава, дріжджі. Хто зміг прийти, ми особисто привітаємо, а хто ні, наші школи допоможуть та розвезуть всім ветеранам всіх районів.”

Зустрічі з ветеранськими організаціями Запоріжжя відбуваються у рамках гуманітарної ініціативи міської ради. Разом зі всебічною допомогою армії та вимушеним переселенцям  прагнуть охопити увагою й найбільш незахищені верстви жителів міста, а саме ветеранські організації.

Під час зустрічей вчителям-ветеранам запропонували з будь-яких побутових та життєвих проблем звертатися по допомогу до територіальних відділів освіти, які сприятимуть у їхньому вирішенні.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: