Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Захід ініціював департамент освіти міської ради спільно з громадськими діячами та шкільними колективами. Про святкування у двох міських школах – у матеріалі.
Марія Василівна Середа пропрацювала на педагогічній ниві 58 років. Половину із них – завідувачкою Запорізького дошкільного закладу, останні 20 років – у початковій ланці однієї з міських шкіл. Вже виховує онуків та правнуків, але й зараз намагається допомогти порадою та поділитись досвідом зі своїми молодими колегами.
“Ні один день не пошкодувала, що я працюю в дошкільному закладі, – ділиться вихователька дошкільного закладу Марія Середа, – що віддаю своє тепло дітям. Наскільки я любила свою працю. Чесно кажучи, не хотілося йти, настільки було жалко, й настільки я любила дітей.”
25 років викладала математику й фізику у школі “Логос” Олена Геннадіївна Єлесіна. Й нині залишається у строю.
“Професія педагога у цей період дуже важка, – впевнена вчителька математики й фізики Олена Єлесіна, – бо треба поєднувати синхронне й асинхронне викладання предметів, дбати про свою безпеку, безпеку учнів. Але ми незламні, й будемо завжди працювати на благо нашої держави.”
У багатотисячній родині освітян Запоріжжя — 744 ветерани. Їх запросили до укриттів, облаштованих цьогоріч у міських школах, аби подякувати за те, що виховали справжніх патріотів України, які нині боронять її від ворога, а також за активну громадянську позицію у час випробувань – волонтерську діяльність та допомогу українській армії.
“Хочу подякувати кожному з вас за те, що ви маєте натхнення допомагати, – привітав ветеранів в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. – Знаю, на якій мізерній пенсії ви живете, але все рівно допомагаєте, допомагаєте нашим військовим, хтось сітки плете, хтось носки. Знаю, тому що про це говорять у ваших організаціях, і дуже вдячний вам за це.”
Волонтери передали вчителям продуктові набори.
“Булгур, кус-кус, олія соняшникова, – розповів голова ГО “Белуга UA” Олександр Белюга, – борошно, цукор, консерви м’ясні, рибні, фруктові, печиво, кава, дріжджі. Хто зміг прийти, ми особисто привітаємо, а хто ні, наші школи допоможуть та розвезуть всім ветеранам всіх районів.”
Зустрічі з ветеранськими організаціями Запоріжжя відбуваються у рамках гуманітарної ініціативи міської ради. Разом зі всебічною допомогою армії та вимушеним переселенцям прагнуть охопити увагою й найбільш незахищені верстви жителів міста, а саме ветеранські організації.
Під час зустрічей вчителям-ветеранам запропонували з будь-яких побутових та життєвих проблем звертатися по допомогу до територіальних відділів освіти, які сприятимуть у їхньому вирішенні.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
25.05.2026, 14:41
22.05.2026, 08:46
18.05.2026, 09:01
08.06.2026, 09:12
15.05.2026, 11:39
12.05.2026, 14:28
28.05.2026, 09:06
01.06.2026, 16:00
11.05.2026, 12:57

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: