Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Щоденні обстріли, знищені будівлі та порожні вулиці. Незважаючи на це, в Оріхові залишаються люди, а місто продовжує жити. Осередком безпеки для багатьох там стала пожежно-рятувальна частина.
Щодня місцеві можуть отримати тут продукти і питну воду, а за потреби й зарядити телефони. Тиждень тому пожежно-рятувальна частина стала черговою мішенню для росіян. Керована авіабомба впала за понад 60 метрів від будівлі. Вибуховою хвилею пошкодило пожежне депо. На щастя, особовий склад і техніка не постраждали.
Попри усі складнощі, рятувальники Оріхова продовжують повсякчас приходити на допомогу людям . Віталій Хоменко, заст. нач. Пологівського райуправління ГУ ДСНС Зап. обл. ділиться: “Кількість тривог незліченна. Легше сказати скільки є часу, коли немає тривоги. Приблизно 2-3 години на день — це коли немає тривог. Все інше — це той час, коли лунає сирена і є активність ворожих сил.”
В Оріхові майже не залишилося вцілілих будівель, проте тут все ще живуть люди. Місцеві намагаються врятувати навіть пасіки з бджолами сусідів. Решту майна на цьому подвір’ї знищила російська зброя. Незважаючи на щоденні обстріли, чоловік мріє про найголовніше — нашу перемогу.
28.05.2026, 10:38
05.06.2026, 09:30
10.06.2026, 08:05
19.05.2026, 16:49
08.06.2026, 17:31
01.06.2026, 08:12
04.06.2026, 12:32
09.06.2026, 12:20
28.05.2026, 17:21

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: