Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі презентували та обговорили результати моніторингу щодо забезпечення функціонування державної мови в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти Запорізької області. Дослідження проводилося шляхом анкетування, в якому взяли участь 432 респонденти: це учні 8-10х класів, батьки та педагоги. Моніторинг показав, що переважна більшість вчителів (86 %) та учнів під час занять в школі використовують винятково українську мову. Проте все частіше педагоги та школярі розмовляють російською на перервах та в позаурочний час. Більш того, у порівнянні з минулим навчальним роком, кількість учасників освітнього процесу, що вважають рідною мовою українську, зменшилася в середньому на 43%.
15.06.2026, 16:43
16.06.2026, 17:17
16.06.2026, 10:07
25.05.2026, 11:08
09.06.2026, 13:04
15.06.2026, 16:07
02.06.2026, 11:34
03.06.2026, 09:12
01.06.2026, 08:12

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: