Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Ремонт частини будинку, пошкодженої внаслідок ракетної атаки ворога, продовжують запорізькі комунальники. Вони працюють на об’єкті, куди 21 жовтня прилетів осколок ракети С-300. Нині залатали діру в стіні та відремонтували газову трубу. Що залишилось зробити та коли мешканцям багатоповерхівки чекати газу – у матеріалі.
Мулярка штукатурить фасад будинку, пам’ятаючи про найголовніше завдання — відтворити рельєф стіни, аби зберегти об’єкт культурної спадщини України майже незмінним. Загалом роботи комунальники розпочали відразу після того, як сюди прилетів осколок російської ракети. Спочатку треба було закласти діру у стінці. Далі — справа за мулярами-штукатурами.
“Зараз продовжуємо роботи в квартирі по закладці та штукатурці стін та із зовнішнього боку, – каже начальник ремонтно-виробничої служби КП “Запоріжремсервіс” Олександр Янков. – Тут труба газова пошкоджена і стіна. Заклали, витративши до 300 цеглин на закладення цього отвору, і зараз заштукатурюємо.”
Найбільш кропітка робота — з газовою трубою, яку пошкодило влучанням осколка ракети. Через це жителі цілого під’їзду досі живуть без газу. Однак найближчим часом і цю проблему вирішать, зазначають комунальники.
А от у самій квартирі, що на другому поверсі п’ятиповерхівки, роботи було більше. Нині кімната прибрана, однак після влучання господарі кілька днів поспіль виносили будівельне сміття із квартири. Зараз же комунальникам залишилось тільки доштукатурити стіну.
Сьогодні планують закінчити роботи у квартирі та біля будинку. Далі — справа за “Запоріжгазом”, що підключить мешканцям блакитне паливо.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
09.06.2026, 09:06
22.05.2026, 13:33
06.06.2026, 09:05
18.05.2026, 15:13
16.06.2026, 14:19
11.06.2026, 17:15
25.05.2026, 16:56
18.05.2026, 16:49
20.05.2026, 12:36

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: