circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює третє хірургічне відділення лікарні №4

18.09.2025, 17:40

text
Поділитися:

52 пацієнта лікується нині у 3 хірургічному відділенні  4 Міської лікарні. А щомісяця сюди звертаються більше сотні людей. У відділенні працює 3 онкогінеколога та 4 онкомамологів. Тут містяни можуть  пройти обстеження, отримати консультації професійних лікарів та інші необхідні процедури. Лише за місяць тут проводять близько 120 операцій різної складності.

Лікарі наголошують: будь-який дискомфорт — це привід звернутися до лікаря. Жінкам після 40 років необхідно проходити обстеження щонайменше два рази на рік, а після 50 щорічно. Адже, сучасна медицина дозволяє виявити рак ще до появи симптомів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Також на телеканалі MTM

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: