Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
52 пацієнта лікується нині у 3 хірургічному відділенні 4 Міської лікарні. А щомісяця сюди звертаються більше сотні людей. У відділенні працює 3 онкогінеколога та 4 онкомамологів. Тут містяни можуть пройти обстеження, отримати консультації професійних лікарів та інші необхідні процедури. Лише за місяць тут проводять близько 120 операцій різної складності.
Лікарі наголошують: будь-який дискомфорт — це привід звернутися до лікаря. Жінкам після 40 років необхідно проходити обстеження щонайменше два рази на рік, а після 50 щорічно. Адже, сучасна медицина дозволяє виявити рак ще до появи симптомів.
22.05.2026, 12:03
01.06.2026, 16:57
10.06.2026, 08:02
27.05.2026, 08:13
15.06.2026, 12:19
10.06.2026, 13:13
22.05.2026, 10:33
27.05.2026, 11:06
25.05.2026, 08:45

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: