Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Жителі Запорізького регіону останній тиждень мають змогу відвідати новорічні локації в Запоріжжі та на острові Хортиця. Про це заявили на нараді з керівниками структурних підрозділів, що пройшла під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Старуха.
За словами очільника Департаменту культури та інформаційної політики Владислава Мороко, новорічні містечка поступово припиняють свою роботу вже наступного тижня.
Нагадаємо, що у запоріжан все ще є можливість відвідати святкові локації у Запоріжжі на площі Фестивальній та на проспекті Маяковського, на каскаді фонтанів «Райдуга», на бульварі Шевченка та одну з наймальовничіших на “Козацькому колі” на острові Хортиця.
08.06.2026, 16:39
15.06.2026, 08:56
03.06.2026, 16:31
28.05.2026, 17:10
26.05.2026, 09:22
07.06.2026, 10:42
11.06.2026, 11:02
04.06.2026, 11:13
26.05.2026, 13:34

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: